نحوه ثبت پروژه


نحوه ثبت پروژه

کاربر گرامی قبل از ثبت پروژه، پروژه هایی که در سایت ثبت شده اند را مشاهده نمایید تا با روند ثبت پروژه آشنا شوید.

سپس از منوی پنل کاربری شماره همراه خود را ثبت و تایید کنید.

سپس از منوی پنل پروژه ها روی ثبت پروژه کلیک کنید. در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق وارد نمایید. در قسمت محتوا توضیحات کامل درباره پروژه (مانند: توضیحات کامل از قسمت ها و ماژول های برنامه، تکنولوژی های استفاد شده،دیتابیس برنامه، نحوه اجرای برنامه و هر چیز دیگری که ممکن است خریدار قبل از خرید نیاز باشد بداند) را وارد نمایید. در این قسمت دو گزینه مهم وجود دارد. با کلیک بر روی آیکن درج تصویر پنجره ای به شکل زیر باز می شود.

آپلود تصویر

تب انتقال به سرور را باز کنید. در این تب می توانید تصاویر مربوط به پروژه را درج نمایید.

تصاویر را به صورت جداگانه وارد کنید و هنگام آپلود عکس به خطاهای نمایش شده توجه نمایید.

برای درج کدهای برنامه نویسی می توانید با کلیک بر روی آیکن درج کد  پنجره ای به شکل زیر باز می شود.

درج کدهای برنامه نویسی

در این پنجره می توانید از قسمت select language زبان مورد نظر را انتخاب کرده و کدهای برنامه نویسی را وارد کنید و سپس بر روی پذیرش کلیک نمایید.

نحوه ثبت لینک های دانلود

برای ثبت لینک های دانلود دو روش وجود:

ایتدا فایل های خود را در سایت هایی که امکان آپلود دارد آپلود کنید و سپس به منوی پروژه رفته و گزینه پروژه های من را انتخاب کنید و سپس در لیست پروژه های خود برروی ثبت لینک دانلود کلیک کنید و اقدام به ثبت لینک دانلود کنید.

روش دوم که ما توصیه می کنیم فایل خود از طریق گزینه آپلود بر روی سرور سایت آپلود کنید توجه داشته باشید که فقط فایل های را می توانید آپلود کنید که حجم آنها بیش از 50 مگابایت نباشد (در صورتی فایل شما بیشتر از 50 مگابایت و کمتر از 100 مگابایت است می توانید در دو بخش و دو فایل را که هر کدام 50 مگابایت باشد آپلود کنید) و همچنین در فرمت های zip و rar باشد

نکته:

توجه کنید در این قسمت می توانید برای یک پروژه چندین لینک دانلود ثبت کنید مانند چند فایل اصلی و دموی پروژه

نحوه آپلود فایل ها با حجم های بالا

جهت آپلود فایل ها با حجم بالا مانند فیلم های آموزشی از طریق صفحه تماس با ما ، جزئیات فایل را ارسال کنید تا نحوه آپلود فایل برای شما ارسال شود.