اهداف سایت


اگر برای اولین بار است که به سایت ما آمده اید مفتخریم که شما را با یک سایتی آشنا کنیم که به راحتی در خانه نشسته و درآمد کنید.

برای شروع کار ابتدا بر روی ثبت نام کلیک کنید و فرایند ثبت نام را انجام دهید و بعد از فعال سازی حساب کاربری خودتان پروفایل خود را تکمیل نمایید تا کارتان شروع شود.حال شما یک عضو از سایت کارکو می باشید. سایتی که متعلق به خود شماست چرا که محتوای آن را شما ایجاد می کنید.

کاربر گرامی اینکه شما دانشجوی چه رشته ای هستید، در کدام دانشگاه درس خواندید ، در حال حاضر چه کاری انجام می دهید مهم نیست. مهم این است که آیا از اوقات فراغت خودتان به خوبی استفاده می کنید.

ما می خواهیم راهی را به شما نشان دهیم که بتوانید فایل های الکترونکی(پروژه های برنامه نویسی،فیلم های آموزشی، اندروید، طراحی وب سایت و ...) را که در دوران دبیرستان ، دانشگاه نوشته اید ، یا در حال نوشتن آن هستید یا اگر میتوانید پروژه های درخواستی دیگران را انجام دهید ، پروژه ها را نوشته و آن را به دیگران عرضه کنید و از این راه به درآمد برسید بدون اینکه هزینه ای را صرف این کار بکنید. یا اگر به پروژه ای نیاز دارید میتوانید با جستجو در پروژه های سایت و در صورت نبود پروژه میتوانید درخواست خودتان را ثبت نموده تا پیمانکاران پروژه را برای شما انجام دهند.

شما می توانید فایل های الکترونیکی خودتان را با قیمت پیشنهادی خودتان در سایت ثبت کنید تا دیگران با مشاهده آن بتوانند آن را خرید کنند و شما به درآمد برسید.

برای رسیدن به درآمد فقط چند قدم فاصله دارید.

می توانید برای مطالعه قوانین خرید و فروش صفحه قوانین سایت را مطالعه کنید.

شعار ما

هر شخص می تواند با داشته های خودش درآمد کند.

رسالت ما

رسالت ما ایجاد سایتی که کاربران بدون صرف هزینه ، فقط با داشته هایی که دارند به درآمد برسند، ما به شما راه را نشان می دهیم.

چشم انداز ما

ما می خواهیم به عنوان بهترین سایتی باشیم ، بهترین از نظر خدمات رسانی به کاربران سایت نسبت به رقبا ، در این صورت ما می توانیم کاربران خودمان را در هر کجای دنیا خوشحال و راضی کنیم.