سورس کامل وب سایت باشگاه اسب سواری با php


اطلاعات پروژه

فریلنسر مهدی فتحی
نام کاربری mehdi.fathi2003
دسته بندی پروژه
تاریخ ثبت ۲۷ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات ۰
قیمت ۵۰,۰۰۰ تومان


امکان خرید از درگاه های بانکی و کیف پول

برای دانلود بعد از خرید به همین صفحه برگردید تا لینک های دانلود نمایش داده شود

انتشار پروژه ها و مطالب سایت در سایت دیگر ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد

سورس کامل وب سایت باشگاه اسب سواری با php


سورس کامل وب سایت باشگاه اسب سواری با php

پی اچ پی (PHP) یکی از پرطرفدارترین زبان های پردازه نویسی (اسکریپتینگ) متن باز (open source) است که بیشتر برای طراحی برنامه های  سمت سرور وب گاه های پویا (Dynamic) مورد استفاده قرار می گیرد. پی اچ پی در سال 1994 ایجاد شد. رسموس لردورف(Rasmus Lerdorf) ایجاد کننده اولیه آن بوده است ولی در طی زمان این زبان برنامه سازی، توسط سایر کارشناسان و برنامه نویسان تکمیل گردیده و به شکل کنونی آن درآمده است. پی اچ پی از زبان های پردازه نویسی تحت وب است. ساختار این زبان بسیار شبیه زبان سی (c)و زبان برنامه نویسی پرل (prel)می باشد. شکل پذیری فوق العاده آن و نیز همگونی با اغلب بانک های اطلاعاتی از قبیل mysql قدرت آن را افزایش داده است. مشهورترین نرم افزارهای (بسته ای) ایجاد شده با پی اچ پی عبارتند از phpBB، SMF، Mambo، Joomla ، PHPNuke، mybb و مدیاویکی(WediWiki)  (که این وب گاه با آن طراحی شده).

این پروژه یک وب سایت داینامیک نمایش اطلاعات خبری و پایگاه خبر رسانی می باشد. که به روزترین اخبار در مورد رویدادهای سوارکاری را در دسترس بازدید کنندگان قرار می دهد، منظور از داینامیک بدین معنی است که دارای کنترل پنل مخصوص مدیریت سایت است که توانایی درج اخبار در سایت ، درج اخبار مربوط به باشگاه ، مدیریت کاربران و ... را از طریق پنل فوق الذکر را دارا می باشد.

زبان های برنامه نویسی  استفاده شده در این پروژه

PHP

MySQL

 

امکانات کاربری

ورود

ثبت نام

ثبت اطلاعات نگهداری اسب

مشاهده مربیان

مشاهده داوران

لیست کلاس ها

نمایش اخبار سایت

نمایش جملات قصار

تماس با ما

تبادل لینک

گالری تصاویر

نمایش تاریخ فارسی

آمار بازدید کنندگان

نمایش اوقات شرعی

 

امکانات مدیریت سایت

ثبت کاربر جدید با تعیین سطوح دسترسی

نمایش کاربران

حذف کاربر

ثبت پیوندها

حذف پیوندها

ثبت جملات قصار

حذف جملات قصار

ثبت اخبار سایت

حذف اخبار سایت

تنظیمات پانسیون

مشاهده پانسیون ها

محاسبه مبلغ پانسیون

ثبت داور

مشاهده داوران

حذف داوران

ثبت مربی

مشاهده مربیان

حذف مربیان

مشاهده پیام های کاربران

حذف پیام های کاربران

توجه : این پروژه مناسب پروژه های دانشجویی دوره کارشناسی می باشد.

نحوه Import کردن فایل های sql در PhpMyAdmin :

برای این کار بعد از اجرا کردن PhpMyAdmin گزینه import را انتخاب کنید و سپس فایل sql  را انتخاب کرده و روی گزینه Go کلیک کنید در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد دیتابیس با موفقیت ایجاد می شود.

در صورتی که با خطای این دیتابیس وجود ندارد مواجه شدید ابتدا یک دیتابیس با نام دیتابیسی که وجود نداشت ایجاد کنید و سپس فایل sql را import  کنید.

پروژه های دیگر این فریلنسر
سورس کامل راه اندازی درگاه بانک سامان با استفاده از برنامه نویسی شی گرا با PHP با Api کلیک اتوماتیک ماوس در زمان خاص در نقطه ای از دسکتاپ با سی شارپ ورژن 2 آموزش فروشگاه اینترنتی با برنامه نویسی شی گرا با PHP آموزش کامل برنامه نویسی شی گرا با php آموزش طراحی وب سایت با php آموزش ارتباط با پایگاه داده MySQL در php آموزش کامل مفاهیم پایگاه داده و MySQL آموزش برنامه نویسی php سورس و آموزش راه اندازی درگاه بانک پارسیان با سیستم جدید با برنامه نویسی شی گرا در PHP سورس و آموزش راه اندازی درگاه بانک پارسیان با سیستم جدید در PHP سورس و آموزش راه اندازی درگاه بانک پارسیان با برنامه نویسی شی گرا در PHP سورس و آموزش راه اندازی درگاه بانک پارسیان با PHP لینک دانلود موقت در php سورس و آموزش راه اندازی درگاه بانک ملی با استفاده از برنامه نویسی شی گرا با PHP با web api سورس و آموزش راه اندازی درگاه بانک ملی با PHP با web api سورس کامل راه اندازی درگاه بانک ملی با استفاده از برنامه نویسی شی گرا با PHP سورس کامل راه اندازی درگاه بانک ملی با PHP سورس کامل راه اندازی درگاه بانک پاسارگاد با برنامه نوسی شی گرا با PHP سورس کامل راه اندازی درگاه بانک پاسارگاد با PHP سورس کامل اتصال به درگاه زرین پال با PHP وب سایت آموزشگاه آنلاین با php سورس کامل راه اندازی چهار درگاه پرداخت با PHP سورس کامل راه اندازی درگاه بانک سامان با استفاده از برنامه نویسی شی گرا با PHP سورس کامل راه اندازی درگاه بانک سامان با PHP سورس کامل دیکشنری با الگوی شی گرا با php پروژه مدیریت کافی نت با سی شارپ 2013 کلیک اتوماتیک ماوس در زمان خاص در نقطه ای از دسکتاپ با سی شارپ سورس حرکت اسب به 64 خانه شطرنج با C#.Net 2013 وب سایت حرفه ای با برنامه نویسی شی گرا با php فروشگاه اینترنتی کتاب با برنامه نویسی شی گرا با php فروشگاه اینترنتی با الگوی طراحی شی گرا با php فروشگاه اینترنتی کتاب با php فروشگاه اینترنتی با امکانات مدیریتی کامل و کاربران با PHP سورس و آموزش کوله پشتی صفر و یک با الگوریتم ژنتیک سورس یک وب سایت کامل با php سورس کامل وب سایت به همراه CMS با PHP آموزش و سورس کد درگاه پرداخت بانک ملت با PHP سورس کامل وب سایت باشگاه اسب سواری با php

Captcha